Hakkımızda

Biz Kimiz?

Özlediğiniz konfor ve beklentilerinizin üzerinde hizmet anlayışıyla Navitas Spa & Sports standartlarınızı çok yükseltecek. Değişim için durma HAREKETE GEÇ !

Navitas Sports

Özlediğiniz konfor ve beklentilerinizin üzerinde hizmet anlayışıyla Navitas Spa & Sports standartlarınızı çok yükseltecek.

Yoğun ve hareketli hayat temposunda geçiyor günlerimiz. günlük hayatın yorgunluğu ve stresinden arınmanın adresi Navitas spa’da sizleri bekliyoruz.

Spa merkezlerimizin girişinden çıkışına kadar sizlere eşlik ederek en uygun bakım programları ile hizmet veriyoruz. Vücut bakım programları, masaj terapileri ve aromatik yağlar ile yapılan bakımlar, ruhsal ve bedensel olarak vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirecek, stresten uzaklaştıracak.

Havuz, Sauna, Türk Hamamı, Buhar Banyosu, Masaj Terapi ve Fitness merkezinde keyifli bir gün geçirmeniz için her şey düşünülmüş ve hijyen şartlarına dikkat edilmiştir.

Şehir içinde, şehirden uzak olmak için sizleri de bekliyoruz.

Bedeninizi ve Ruhunuzu Navitas Sports'da dinlendirin…

about-img

Rakamlarla Biz  • 17+
    Şube


  • 6+
    Farklı Şehirde Hizmet

Müşteri Yorumları

Fethi Erdem Akkaya

Fethi Erdem Akkaya / CEO

Navitas Spa & Sports 5.Levent tesisinde bulunmaktan mutluyum. Profesyonel ekibi ve profesyonel ekipmanları ile konforu ön planda tutuyor. Üstelik ücretsiz Medical - Check Up sayesinde sporumu daha doğru bir şekilde yapabiliyorum.

Hazal Yıldırım

Hazal Yıldırım / İK Direktörü

Pilates ve boks derslerine yazılmıştım. Daha sonra personal trainer ve samimi bir ortam olmasından dolayı fitness üyeliği de aldım. Şuan olduğundan daha fit ve sağlıklıyım. Tüm personeller deneyimli ve özverili. Teşekkürler Navitas Sports 5.Levent

 

 

Deniz Barçak

Deniz Barçak / İç Mimar

Masaj için gelmiştim ve çok memnun kaldım. Profesyonel masörleri sayesinde güzel bir hizmet alıyorsunuz. Üstelik masörleri uzak doğulu.

Hasan Çıkla

Hasan Çıkla / Endüstri Mühendisi

Fitness salonu imkanları için kaydolmuştum ama onun dışında yaptığı fiziksel aktivitelerin hepsine katılmaya çalışıyorum. Navitas 5. Levent tesisi her şeyi içinde barındıran harika bir spor salonu.